Strona Główna Ławka On-line Artykuły Download Forum Linki Kategorie Newsów Maj 30 2020 11:06:03
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Download
Forum
Linki
Gry
Kategorie Newsów
Kontakt
Szukaj

Ławkowy Chat
Ławkowe Przysłowia (nowe!)
QUAKE PIZZERIA
Ostatnie Artykuły
Cel wykonany
Strony leco leco!
Na filozoficznie
Plan na luty!
Byłem w kinie!
Ławka Video
Own Productions
Ławka TV
Na Forum
Najnowsze Tematy
get the back in fant...
wonderful proper pro...
choosing a pest cont...
never enable nervous...
actions to function ...
Najciekawsze Tematy
Skojarzenia :) [612]
Kawa czy herbata? :D [234]
Ban za ... :] [221]
Gra w słowa. [155]
Państwa miasta :] [145]
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 116
Najnowszy Użytkownik: AnitRary
Ankieta
Czy będziesz zaglądał na nasze forum?

Tak!

Oczywiście!

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Na święta :)
Generał Italia :)


Kabaret :)
Gorące gry!
Newsy
Witajcie drodzy ławkowicze :)

Zbliżają się święta-każdy o tym wie, więc polecam wam kilka świątecznych gier online dla zabicia nudy

Puszysta Chmurka
Chodzimy chmurką po planszy i zbieramy gwiazdki :) Polecam!

Wystrzel Mikołaja
Strzelaliśmy już jeżami, chomikami, teraz czas na mikołaja :)

Yeti na lodzie
Jak sama nazwa mówi :) Ślizgamy się yeti :)

Ulep Bałwana
Troszkę lamerska gra ale jest :)

Jazda na snowboardzie
Jeździmy sobie na deseczce :]


7 i 9
Ławka Records
Zrealizowane zostały dziś 2 kawałki na 2 płytę M.A.S. W jednym z nich refren zrealizował Kaczek.

1. Świat jest zły feat. Kaczek
LINK DO WRZUTY

2. Życie gdy słońce i deszcz
LINK DO WRZUTY

Piosenki te również odsłuchać możesz na profilu myspace.com
LINK

Z myspace.com również, masz możliwość ściągnięcia kawałków na dysk.

POZDRO!

Szukaj również foto - relacji z dnia dzisiejszego w galerii i na fotka.pl :)

[sadeckiBauUNS]
Plany
Ławka Records
Pozostali admini, mnie zabiją... Jednak o tym za chwilę.
Chcę się pochwalić planami(wydawniczymi), ponieważ z Kubą ( tym od M.A.S. ) jest już wszystko uzgodnione. Pracy wprawdzie nadmiar, ale po kolei.
  • Druga płyta M.A.S. nazywać się będzie : 'Historia Życia, NSM 2009'. Pierwszy zrealizowany kawałek możecie sprawdzić w newsie poniżej. Jednak pracy nad nią jest w ch... bardzo dużo. Dokładniej to tak: Ktoś musi stworzyć 14 bitów, pod 14 tekstów, które najpierw zostaną zgrane jako acapella, później zrealizowane do podkładów. Dlatego, że jesteśmy dobrej myśli to premierę planujemy na początek lata 2009r.:D

  • Z racji, iż pokątnie gotowe są materiały tekstowe na 2 album, to ruszyły pracę na 3 płytkę pt.: 'CD2 - Ciąg dalszy'. A kiedy 'Dupoliz' ? Nie wiemy sami.

  • Kiedy jakieś inne produkcje? Sam się o to pytam. Sivy pracuje, ale to grubsza sprawa się szykuje. My tylko życzymy mu jak najwięcej natchnienia i szczęścia. Kiedy inne gatunki ? Odpowiem radą : Pamiętajcie, nigdy nie wolno się śpieszyć! :)
P.S. Jeśli chce ktoś sprawdzić teksty na płyty M.A.S. prosimy o kontakt z administracją strony. Ale chyba nie ma takiej potrzeby, prawda? Admini mnie zabiją, że bez informowania ich umieszczam owe newsy, a ponadto ciągle na jeden temat :)
M.A.S. - Darmowo prod. Sivy
Ławka Records


Po długim okresie, palacze nazywają go FAJRANT(Y)em, przedstawiamy Wam drodzy rodzice, drogie dzieci, kochani przyjaciele, twardzi słuchacze i Wy wszyscy pierwszy zrealizowany kawałek ekipy M.A.S. na drugi album pt.: 'HISTORIA ŻYCIA. NSM, 2009.' Kawałeczek jest całkowicie legalny. Doskonały beat zrobił SIVY! Ogólnie kawałek jest ku jego chwale oraz ku chwale Krzyśka Z Poznania, jego ziomów i każdego kto robi to z zajawki, z pasji. 'Dla Własnej SATYSFAKCJI' - Krzychooo

Gdy zachcecie sprawdzić, co powstało to:

1. Odsłuchujemy na wrzucie. KLIKNIJ TUTAJ !
2. Odwiedzamy profil M.A.S. na myspace.com i słuchamy i/lub ewentualnie ściągamy. Jeśli chcemy skorzystać z tej opcji klikamy tutaj !
3. Wchodzimy do działu na naszej stronie Download i ściągamy DARMOWO.
4. Piszemy PW do adasko lub wysyłamy mu mail, bądź klikamy do niego na gg. Wszystkie dane znajdziesz tutaj .

W uzupełnieniu newsa, czyli pospolicie w 'Czytaj więcej ' znajdziesz tekst.

Pierwszy obrany kierunek.
Ławka Records
Mamy kilka powodów, dla których zostaje umieszczony ten news:

1. Wspominaliśmy, że nie damy Wam spokoju - M.A.S. powraca
2. Pierwsza próba spotkania, nagrania nie doszła do finalizacji.
3. Będą kolejne próby nagrań.
4. Coś na tej stronie trzeba dawać.
5. Kilka tekstów już czeka. Teraz dlatego chcemy się chwalić początkowym obranym kursem. :) [Nie bijcie]

Kurs ten nie jest zobowiązujący. Nie jest to także oficjalny tytuł albumu. Jeśli taki będzie wydany. Po prostu jeden rozdział. Czy będzie to jedyny? Czy będzie to tylko 1 z 10 rozdziałów. Co będzie dokładnie? Nie wiemy sami."ŻYCIE, GDY SŁOŃCE I DESZCZ. JEST NAMIĘTNIE! :)"


Zdjęcie oraz pełna treść z powodów bezpieczeństwa i cenzury w uzupełnieniu newsa. (Potocznie w rozwinięciu. Tam w głąb niego.)[Jeśi chcesz to zobaczyć/przeczytać to kliknij poniżej w: CZYTAJ WIĘCEJ]
Teksty już sie drukują...
Ławka Records
BARDZO NAM PRZYKRO O TYM INFORMOWAĆ, ALE MUS TO MUS: Początek prac nad nowym materiałem pod szyldem M.A.S. coraz bliżej... Pisarze już przysyłają teksty... xD Niedługo więcej informacji. M.A.S.ujcie się dokładnie :)


Urodziny! Urodziny!
Tak, to prawda! Jesteśmy w necie już od roku. Był to rok szczególny - udało nam się utrzymać stronę i pomimo okresów mniejszej aktywności powróciły dobre czasy częstych odwiedzin!Jak zapewne zauważyliście, wraz z rocznicą zmienił się design strony. Jeszcze nie do końca dopracowany ale wszystko się będzie zmieniać. Dlaczego zmieniliśmy wygląd? Ten jest o wiele weselszy a przecież nasza ekipa zawsze stara się być wesoła, wspierać się w ciężkich chwilach i przede wszystkim być razem.
Ze zmianą wygląda wiążą się pewne utrudnienia: starsze newsy czy artykuły mogą nie być wyświetlane w prawidłowy sposób ponieważ pisane były jasnymi kolorami pod ciemną stronę. Wierzymy jednak że poradzicie sobie z tym jakże błahym utrudnieniem.


Wreszcie ukazał się nowy numer naszej gazety Ławka Magazine. Jest to szczególny numer ponieważ ukazuje się właśnie w urodziny strony! Znajdziecie w nim super konkurs, bardzo ciekawe artykuły (również nadesłane przez użytkowników) jak i zachętę do aktywności! Pamiętajcie, że wszystko co do nas przyślecie zostanie opublikowane!Jeśli chcesz już przeczytać najnowszy numer kliknij TUTAJ. Niestety gazeta jest na darmowym serwerze stąd mogą wystąpić problemy polegające na długim ładowaniu się strony. Wtedy zachęcam do ściągnięcia gazety bezpośrednio na dysk poprzez serwer rapidshare.

Oto link!

Aby pobrać gazetę, wchodzimy na stronę, klikamy "Free user", odczekujemy 30 sekund, klikamy na strzałeczkę DOWNLOAD i gazeta wędruje na nasze twarde dyski. PAMIĘTAJ! Do odczytu konieczny jest program otwierający pliki pdf. Polecamy Adobe Reader.Gazeta zmieniła formę na miesięcznik. Niestety dwutygodnik nie wypalił ale mam nadzieję, że szybko weźmiemy się wszyscy do kupy i po pewnym okresie miesięcznikowania powrócimy do formy dwutygodniowej.W związku z rocznicą M.A.S zapowiada wydanie nowej płyty - warto na nią czekać bo jak na nasze możliwości techniczne chłopaki naprawdę się starają!Planujemy również zrobić amatorski film o Nowym Sączu jednak nic przedwcześnie obiecywać nie chcę gdyż nasze umiejętności w kwestii montowania w fajny sposób są naprawdę ograniczone. Cuż - każdy jest dobry w czymś innym ;)

Gorąco zachęcam wszystkich do wchodzenia na ławkowy czat! Link na stronie głównej! Co prawda za dnia niewiele tam się dzieję ale codziennie po godzinie 22:00 wchodzimy tam podyskutować na ważne tematy jak i o sprawach codziennych.Coraz więcej postów jest na forum! Nie bójcie się tam zaglądać! Postujemy przeważnie w tematach związanych z zabawą :) ponad 500 postów w skojarzeniach mówi sama za siebie!

1 urodziny to nie tylko czas do świętowania ale również do przemyśleń, co zrobić abyście chętnie wchodzili na stronę. Obserwując zachowania użytkowników jak i własne zauważyliśmy, że największą popularnością cieszy się galeria! Apeluję i jednocześnie proszę: dodawajcie swoje zdjęcia do galerii! Nie bójcie się, naszych jest tam pełno i nic złego się nie stało - ufamy sobie nawzajem. Stwórzmy galerię z prawdziwego zdarzenia. Dodajemy zdjęć ile się da ale ileż można oglądać te same twarze na okrągło? Nie mówcie, że jesteście niefotogeniczni bo to nie jest prawdą! Nie myślcie, że zdjęcie które chcecie dodać jst nudne. Po prostu je dodajcie tak jak robimy to my a sami przyznacie, że niektóre zdjęcia nie są za ciekawe ;)

Na zakończenie, a właściwie powinno być to jako pierwsze, dziękuję wszystkim użytkownikom serwisu za to, że są z nami i wspólnie pomagają tworzyć to dzieło które w przyszłości będziemy wspominać ze łzą w oku. Szczególne podziękowania kieruję do Pallasa, Drakuli, Betti, Miec'a, młodego i sookolika gdyż wykazali szczególną aktywność. (Tych, których pominąłem przepraszam :))

Wszystkiego najlepszego ławko i ławkowicze!


Weźmy po kawałku tego pysznego tortu:)
Gorące foty przybywają!
Albumy zdjęć
Co odważniejsi zauważyli, że przybyło na stronie ostatnio zdjęć! Jednak zauważyliśmy opory w komentowaniu ich :)
Zachęcam wszystkich do oglądania najnowszych fotosów jak i pozostawienia własnych ulotnych przemyśleń w komentarzach :) W zamian buziaki od ekipy :P (tylko płeć piękna :) )

Klikając w obrazek przejdziecie prosto do galerii!Zapraszamy!
Wszystkich chętnych zapraszamy dzisiaj na godzinę 22:00 na nasz ławkowy czat! Trzeba troszkę go rozruszać bo świeci pustkami od pewnego czas ]:->
Reanimacja
Newsy
Ejjj!!!!!!!!!!Ratunku!!!!!!!!!!!!!!Pomocy!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!Umieram!!!!!!Wspomóż mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!WOŁAM O RATUNEK!


!!AKCJA REANIMACJA!!


Rozpoczynamy "AKCJA REANIMACJA" mającą na celu przywrócenie pełnej, bądź przynajmniej częściowej funkcjonalności serwisu www.lawka.bnx.pl i www.lawka.yoyo.pl . Jako promotorzy, sami zaczęliśmy ożywiać, uaktualniać stronę. Między innymi objawia się to w dodadniu kilku artykułów , odkurzeniu forum , rozpoczęcia dialogowania na shoutbox-ie oraz kontynuowania ich naszym ŁAWKOWYM CHACIE . Jeśli choć trochę zależy Ci na działalności tej strony(mamy nadzieję, że tak!) to wspomóż nas poprzez umieszczenie adresu w swoim opisie na gadu-gadu, aqq, nasza-klasa.pl itd. Ponadto przesyłaj do nas zdjęcia, filmy, teledyski, muzykę, artykuły, wszystko co chcesz aby zostało umieszczone na stronie. PRZYPOMINAMY, że 15 SIERPNIA 2008r. to 1 rocznica serwisu. Sprawmym aby witryna pełniła życiem w swoje pierwsze urodziny.


Krótki plan restrukturyzacji:


1. Zrealizować kilku częsciowy film o Nowym Sączu - by ŁAWKA VIDEO .
2. Zmienić formułę magazynu - Od teraz będzie grubszym dwumiesięcznikiem rozrykowym. Dodatkowe działy, zwięzłe artykuły.
3. Projekty muzyczne.
-Na wstępnych etapach jest negocjowanie, docieranie formuły projektu WOLNY ZWIĄZEK.
-Dalsze produkcje M.A.S. oraz Kaczki, a także Kalixa z Basią i Kornelią. - wszystko by ŁAWKA RECORDS
4. Miejskie ankiety, mini video-relacje, foto-relacje, reportaże. Poruszyć miasto i nazbierać materiał na stronę.
5. Regularne dyskusję na ŁAWKOWYM CHACIE na tematy bieżące i ogólne. Rozwój rozrywkowy i integracyjny forum.
6. Realizacja nadesłanych pomysłów. Wy też możecie zfocić swoją okolice, zamieścić relacje z imprezy, opisać niesamowitą historię z kosmosu. TWÓRZMY NASZĄ STRONĘ RAZEM. "MYŚL I DZIAŁAJ!"
7. I jakąś odmianę - niespodzianka.


"ABY DO CZEGOŚ DOJŚĆ TRZEBA WYRUSZYĆ W DROGĘ!"
...więc ruszajmy!!!

Strona 5 z 12 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

valeriaet3
27/01/2018 14:28
Original devise best free apps android jogos para baixar android android camera widget sexy wallpaper jpg custom icons android http://adult.google.play.
lastnews.in/?post.anya free mobile ap


Gawrsq0o
20/11/2017 22:36
Czesc Potrzebna kasa? Zaden problem! https://goo.gl/eaNBmN

foxi
20/09/2015 10:20
<3

foxi
17/04/2013 23:50
Heh w tle dalej choinki

foxi
05/11/2012 09:43
Pamparampampam

foxi
10/08/2012 10:09
Szybki, żeby moja twarz długo się nie wyświetlała - troska o zdrowie ławkowiczów :]

adasko
22/07/2012 21:24
troche za szybki, ale widziałem lifting ;D

foxi
11/07/2012 11:31
Się nic nie dzieje, nawet nowego gifa nie pochwalili smiley

adasko
16/04/2012 21:13
dobry pomysł foxi! smiley

foxi
06/04/2012 11:35
Zachęcam do wchodzenia na ławke :]

Archiwum
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 Brasil-Fusion Theme by: IceWasp 857,022 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie